O firmie


Informacje ogólne

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ligota SP. Z O.O. z siedzibą w Ligocie przy ul. Wspólnej 12, zarejestrowany został przez Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS rejestr przedsiębiorców NR 0000394679.
Podstawowym przedmiotem działalności jednostki jest przetwórstwo mięsa wieprzowego i drobiowego oraz prowadzenie działalności w zakresie sprzedaży produktów własnych i towarów handlowych.

Od samego początku działalności powstaje program intensywnego rozwoju firmy w zakresie inwestycyjnym, gospodarczym i ekonomicznym. Każdy kolejny rok jest dla spółki kolejnym rokiem realizacji strategii zakładającej doskonalenie produktu i umacnianie marki na rynku. Wychodząc naprzeciw stawianym wymaganiom, zakład dostosował się do warunków obowiązujących w krajach UE i został zaklasyfikowany do grupy zakładów mających uprawnienia do handlu z UE i krajami trzecimi.

Jakość

Jako zakład unijny posiadamy również wdrożony program kontroli jakości HACCP. Gwarancją dobrej jakości wyrobów produkowanych w przedsiębiorstwie są również stali dostawcy, wykwalifikowany personel oraz stale ulepszany i modernizowany park maszynowy. Niemniej jednak cały czas monitorowany jest rynek zarówno dostawców jak i odbiorców, co pozwala na elastyczne dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań a także na szybkie wdrażanie nowości i ulepszeń. 

Wyroby

Oferowane wyroby znajdują nabywców na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, gdzie cieszą się dobrą opinią, a firma stara się wyjść na przeciw nieustannie zmieniającym się gustom i potrzebą klientów. Produkowane wyroby dostarczane są przez nas własnym transportem spełniającym wszystkie wymogi sanitarne i weterynaryjne. Naszą bazę transportową stanowi 16 samochodów.

Kierunkiem własnego rozwoju stała się również sieć własnych sklepów firmowych zlokalizowanych na terenie woj. Śląskiego.

Służymy pomocą naszym klientom.
Zapewniamy krótki czas realizacji zamówień.
Dobra jakość za rozsądną cenę.


to podstawowe dewizy i niezmiennie realizowane działania naszej firmy. Zapraszając do długotrwałej i efektywnej współpracy życzymy Klientom i Kontrahentom zadowolenia i satysfakcji ze wspólnie realizowanych przedsięwzięć.